ŁÓDŹ Pabianicka 36 sklep@autosklep24.pl for English sklep@autosklep24.pl 42 661-40-40 8:00-18:00 48 792 465-368 8:00-22:00
Trwa promocja BLACK FRIDAY - rabat 18% na cały asortyment - kod do użycia w koszyku to BF2020
  • Lang:
  • Currency:

Menu

Bestsellery

  1. Oryginalny konektor do lampy tył 1 mm ALFA ROMEO FIAT LANCIA min ALFA 147 156 159 166 FIAT BRAVO BRAVA PUNTO UNO SEICENTO LANCIA LYBRA KAPPA Y YPSILON - OE 12495054
  2. Zaczep tapicerski - kołek ø 7,8 mm
  3. Śruba mocowania zderzaka ALFA ROMEO 145 146 147 156 166 GT 159 BRERA COUPE' MITO GIULIETTA NUOVO SPIDER FIAT BRAVO II GRANDE PUNTO IDEA MAREA PALIO PANDA PUNTO SEICENTO UNO LANCIA LYBRA MUSA DELTA II THESIS Y YPSILON - OE 46419734 - 51810310
  4. Śruba z podkładką ALFA ROMEO 147 156 159 BRAVO BRAVA MAREA
  5. Podkładka do mocowania lampy ALFA ROMEO MITO FIAT PUNTO
  6. Wkładka mocowania szyby Lybra/ALFA 147/166
  7. Szpilka kołek tarczy hamulcowej ALFA ROMEO 166 LANCIA KAPPA THESIS - OE 82480808
  8. Osłona amortyzatora LANCIA KAPPA przód / tył - Parapolvere di Proteggere Ammortizzatore / Anteriore e Posteriore - Front / Rear Shock Absorber Dust Cover - OE 7778946
  9. Śruba do tapicerki ALFA 166 KAPPA THESIS
  10. Płyn do chłodnic PARAFLU 11 koncentrat 1L (niebieski)
  11. Śruba do artapy ALFA ROMEO 159
  12. Konektor elek. 0,5 mm lampa tył Lybra
  13. Oryginalna nakrętka przegubu ALFA ROMEO 33 145 146 147 156 GT 166 159 BRERA SPIDER FIAT TIPO TEMPRA TD LANCIA LYBRA KAPPA - OE 46541344 - 82483735 - 51752463 - 51806635 - 60688906
  14. Tulejka ustalająca głowicy silnika ALFA ROMEO FIAT LANCIA
  15. Spinka przewodu wysprzęglika N BRAVO
  16. Sprężyna zawieszenia przód LANCIA DELTA III 1,4 TB 08- - OE 50709043
  17. Zaczep tapicerski - spinka listwy dachu - ALFA ROMEO 166
  18. Sprężyna wycisku sprzęgła ALFA ROMEO 156 LANCIA LYBRA - Clutch Release Control Spring - OE 46424866
  19. Oryginalny przewód kolektora ssącego ALFA ROMEO 155 164 166 GTV SPIDER FIAT CROMA LANCIA THEMA silniki 2,5/3,0 V6 / 2,0 T 12v - OE 60513179
  20. Dźwignia korektora siły hamowania LANCIA KAPPA THEMA FIAT CROMA - OE 82369264
  21. Zaczep tapicerski - mocowania różne - ALFA ROMEO LANCIA

Amortyzator przód OPEL ASTRA F MKIII #DACO - Front Shock Absorber/Damper

Amortyzator, poduszka, wspornik, łożysko, osłona, odbój przód
16.876654930602
PLN
Amortyzator przód OPEL ASTRA F MKIII #DACO - Front Shock Absorber/Damper
  • nowość
instore_only
Dostępność :
Realizacja 1-2 dni
Cena:: $16.88
Cena netto: $13.72
szt. Zyskujesz 58 pkt [?]

Zastosowanie:

 

Marka Model Typ silnika Od Do
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.3 1984-09 1989-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.3 1984-09 1989-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.3 1984-09 1989-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.4 1989-09 1991-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.6 1984-09 1991-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.6 D 1982-07 1984-07
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.6 D 1985-09 1988-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.6 D 1987-09 1989-09
BEDFORD ASTRA VAN nadwozie zamknięte / kombi 1.7 D 1988-09 1991-09
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35) 1998-01 2005-01
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35) 1998-01 2005-01
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35) 1998-01 2005-01
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35) 1991-09 1993-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35) 1992-09 1998-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35) 1991-09 1998-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i 16V (F35, M35) 1996-02 1998-02
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 Si (F35, M35) 1992-03 1998-03
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 (F35, M35) 1995-09 1998-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35) 1991-09 1998-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35) 1993-05 1996-05
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35) 1994-08 1998-08
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 Si (F35, M35) 1992-03 1994-03
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35) 1991-12 1992-12
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35) 1992-07 1998-07
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TD (F35, M35) 1994-11 1998-11
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) 1991-12 1998-12
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i (F35, M35) 1991-09 1998-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35) 1993-06 1998-06
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35) 1994-07 1998-07
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i (F35, M35) 1991-09 1994-09
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35) 1993-03 1998-03
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35) 1995-02 1998-02
OPEL ASTRA F Van (T92) 1.4 i (F70) 1991-10 1999-10
OPEL ASTRA F Van (T92) 1.6 i (F70) 1991-10 1998-10
OPEL ASTRA F Van (T92) 1.6 i (F70) 1993-02 1996-02
OPEL ASTRA F Van (T92) 1.7 D (F70) 1991-12 1992-12
OPEL ASTRA F Van (T92) 1.7 D (F70) 1992-07 1999-07
OPEL ASTRA F Van (T92) 1.7 TD (F70) 1994-08 1999-08
OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 1979-08 1982-08
OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S 1979-08 1984-08
OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N 1979-08 1984-08
OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S 1979-08 1984-08
OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 D 1982-03 1984-03
OPEL KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S 1981-09 1984-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35) 1984-09 1986-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 (C15, C35, D15, D35) 1985-01 1987-01
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35) 1985-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35) 1984-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35) 1984-09 1987-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35) 1990-01 1991-01
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35) 1990-01 1991-01
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.5 TD (C15, C35, D15, D35) 1988-07 1991-07
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35) 1986-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35) 1984-09 1989-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 i (C15, C35, D15, D35) 1986-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35) 1986-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15) 1984-09 1986-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.7 D (C15, C35, D15, D35) 1989-02 1991-02
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 E (C15, C35, D15, D35) 1985-10 1986-10
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35) 1984-09 1986-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 i (C15, C35, D15, D35) 1985-06 1991-06
OPEL KADETT E Kombi (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35) 1987-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 2.0 i (C15, C35, D15, D35) 1987-09 1991-09
OPEL KADETT E Kombi (T85) 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35) 1987-09 1991-09
VAUXHALL ASTRA Kombi 1.3 S 1979-09 1984-09
VAUXHALL ASTRA Kombi 1.6 D 1982-02 1986-02
VAUXHALL ASTRA Kombi 1.6 S 1981-09 1986-09
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.2 1984-09 1988-09
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.3 1984-09 1991-09
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.4 S 1989-01 1991-01
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.6 1984-09 1991-09
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.6 D 1984-09 1989-09
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.6 S 1984-09 1986-09
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.7 D 1989-02 1991-02
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi (T85) 1.8 i 1990-01 1991-01
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.4 i 1991-03 1998-03
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.4 i 1991-09 1998-09
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.4 i 16V 1996-02 1998-02
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 i 1991-09 1998-09
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 i 1994-07 1998-07
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 i 16V 1994-01 1998-01
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.6 Si 1991-03 1994-03
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 D 1991-03 1994-03
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 D 1991-12 1998-12
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 TD 1991-12 1998-12
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.7 TD 1994-01 1998-01
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.8 i 1991-09 1998-09
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.8 i 16V 1994-09 1998-09
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 1.8 i 16V 1994-09 1998-09
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 2.0 i 1991-09 1998-09
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi (T92) 2.0 i 16V 1994-01 1998-01
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) (T92) 1.4 i (F70) 1991-09 1995-09
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) (T92) 1.6 i (F70) 1991-10 1998-10
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) (T92) 1.6 i (F70) 1994-09 1996-09
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) (T92) 1.7 D (F70) 1991-10 1994-10
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) (T92) 1.7 TD (F70) 1994-09 1998-09

 

Numery OE

Producent Kod OE
BEDFORD 434344
BEDFORD 436050
BEDFORD 436106
BEDFORD 436116
BEDFORD 436133
BEDFORD 436138
BEDFORD 436214
BEDFORD 436220
BEDFORD 436237
BEDFORD 436256
BEDFORD 436525
BEDFORD 436534
BEDFORD 436544
BEDFORD 436565
BEDFORD 436567
BEDFORD 436586
BEDFORD 72118780
BEDFORD 90495324
BEDFORD 90496638
BEDFORD 90512328
BILSTEIN 15-069115
BOGE 27-815-1
BOGE 27-815-F
BOGE 32-D42-F
MONROE E1043
MONROE R2632
MONROE R2655
MONROE R2661
OPEL 13252362
OPEL 13252384
OPEL 13252385
OPEL 13279264
OPEL 13315242
OPEL 13319430
OPEL 22012277
OPEL 22012368
OPEL 22012512
OPEL 22052017
OPEL 436034
OPEL 436074
OPEL 436076
OPEL 436082
OPEL 436092
OPEL 436114
OPEL 436139
OPEL 436152
OPEL 436211
OPEL 436244
OPEL 436245
OPEL 436246
OPEL 436490
OPEL 436522
OPEL 436527
OPEL 436542
OPEL 436550
OPEL 436556
OPEL 436564
OPEL 436588
OPEL 72052032
OPEL 72081121
OPEL 72118764
OPEL 72118775
OPEL 72118793
OPEL 72118794
OPEL 72119023
OPEL 90007585
OPEL 90007589
OPEL 90008645
OPEL 90010119
OPEL 90010490
OPEL 90010901
OPEL 9004342
OPEL 90094802
OPEL 90095026
OPEL 90222806
OPEL 90271448
OPEL 90272379
OPEL 90297924
OPEL 90342001
OPEL 90372069
OPEL 90372096
OPEL 90374340
OPEL 90399491
OPEL 90442351
OPEL 90443135
OPEL 90447348
OPEL 90473307
OPEL 90496646
OPEL 90497959
ROVER GDA1054
SACHS 105719
SACHS 170444
SACHS 553259

Zamienniki

Amortyzator przód OPEL ASTRA F MKIII #KAYABA - Front Shock Absorber/Damper
Cena:: $37.83
szt. Zyskujesz 130 pkt [?]
Amortyzator przód OPEL ASTRA F MKIII  #KAYABA - Front Shock Absorber/Damper
Producent:
KAYABA
Dostępność :
Realizacja 1-2 dni
  • nowość

Do pary

Brak produktów

Powiązane

Brak produktów

Opinie o produkcie (0)

Brak komentarzy

Koszyk

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Forgot your password?

Zarejestruj się
Create an account.

Kontakt

Adres:
autosklep24.pl
ul. Pabianicka 36
93-513 Łódź

 

PN-PT: 8.00-18.00
SO:     9.00-14.00

 

Telefon:
42 661 40 40
42 688 01 49
792 465 368

 

e-mail:
sklep@autosklep24.pl

 

Gadu-Gadu:
54542223

 

 

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Waluty

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
pokaż pełną wersję stronypokaż wersję responsywną
Produkt usunięty z koszyka. / Product removed from cart. Produkt został pomyślnie usunięty z koszyka. Formularz zapytania