ŁÓDŹ Pabianicka 36 sklep@autosklep24.pl for English sklep@autosklep24.pl 42 661-40-40 8:00-18:00 48 792 465-368 8:00-22:00
Trwa promocja BLACK FRIDAY - rabat 18% na cały asortyment - kod do użycia w koszyku to BF2020
  • Lang:
  • Currency:

Menu

Bestsellery

  1. Oryginalny konektor do lampy tył 1 mm ALFA ROMEO FIAT LANCIA min ALFA 147 156 159 166 FIAT BRAVO BRAVA PUNTO UNO SEICENTO LANCIA LYBRA KAPPA Y YPSILON - OE 12495054
  2. Zaczep tapicerski - kołek ø 7,8 mm
  3. Śruba mocowania zderzaka ALFA ROMEO 145 146 147 156 166 GT 159 BRERA COUPE' MITO GIULIETTA NUOVO SPIDER FIAT BRAVO II GRANDE PUNTO IDEA MAREA PALIO PANDA PUNTO SEICENTO UNO LANCIA LYBRA MUSA DELTA II THESIS Y YPSILON - OE 46419734 - 51810310
  4. Śruba z podkładką ALFA ROMEO 147 156 159 BRAVO BRAVA MAREA
  5. Podkładka do mocowania lampy ALFA ROMEO MITO FIAT PUNTO
  6. Wkładka mocowania szyby Lybra/ALFA 147/166
  7. Szpilka kołek tarczy hamulcowej ALFA ROMEO 166 LANCIA KAPPA THESIS - OE 82480808
  8. Osłona amortyzatora LANCIA KAPPA przód / tył - Parapolvere di Proteggere Ammortizzatore / Anteriore e Posteriore - Front / Rear Shock Absorber Dust Cover - OE 7778946
  9. Śruba do tapicerki ALFA 166 KAPPA THESIS
  10. Płyn do chłodnic PARAFLU 11 koncentrat 1L (niebieski)
  11. Śruba do artapy ALFA ROMEO 159
  12. Konektor elek. 0,5 mm lampa tył Lybra
  13. Oryginalna nakrętka przegubu ALFA ROMEO 33 145 146 147 156 GT 166 159 BRERA SPIDER FIAT TIPO TEMPRA TD LANCIA LYBRA KAPPA - OE 46541344 - 82483735 - 51752463 - 51806635 - 60688906
  14. Tulejka ustalająca głowicy silnika ALFA ROMEO FIAT LANCIA
  15. Spinka przewodu wysprzęglika N BRAVO
  16. Sprężyna zawieszenia przód LANCIA DELTA III 1,4 TB 08- - OE 50709043
  17. Zaczep tapicerski - spinka listwy dachu - ALFA ROMEO 166
  18. Sprężyna wycisku sprzęgła ALFA ROMEO 156 LANCIA LYBRA - Clutch Release Control Spring - OE 46424866
  19. Oryginalny przewód kolektora ssącego ALFA ROMEO 155 164 166 GTV SPIDER FIAT CROMA LANCIA THEMA silniki 2,5/3,0 V6 / 2,0 T 12v - OE 60513179
  20. Dźwignia korektora siły hamowania LANCIA KAPPA THEMA FIAT CROMA - OE 82369264
  21. Zaczep tapicerski - mocowania różne - ALFA ROMEO LANCIA

Rozrząd pompa AUDI A3 A4 A6 FORD GALAXY SEAT ALHAMBRA ALTEA LEON TOLEDO SKODA OCTAVIA SUPERB VW BORA CADDY GOLF IV V JETTA PASSAT SHARAN TOURAN z silnikami 1,9/2,0 TDi #INA - Timing Cam Belt and Water Pump Kit

Napęd rozrządu
124.82905112463
PLN
Rozrząd pompa AUDI A3 A4 A6 FORD GALAXY SEAT ALHAMBRA ALTEA LEON TOLEDO SKODA OCTAVIA SUPERB VW BORA CADDY GOLF IV V JETTA PASSAT SHARAN TOURAN z silnikami 1,9/2,0 TDi #INA - Timing Cam Belt and Water Pump Kit
  • nowość
instore_only
Dostępność :
Realizacja 1-2 dni
Cena:: $124.83
Cena netto: $101.49
kpl Zyskujesz 429 pkt [?]

Zastosowanie:

Marka Model Typ silnika Od Do
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000-08 2003-08
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000-10 2003-10
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 2000-08 2003-08
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005-06 2008-06
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006-01 2008-01
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005-06 2008-06
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006-01 2008-01
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2000-11 2004-11
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001-05 2004-05
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2004-06 2004-06
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 2001-11 2004-11
AUDI A4 (8EC, B7) 1.9 TDI 2004-11 2008-11
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004-11 2008-11
AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006-01 2008-01
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001-09 2004-09
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001-11 2004-11
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2004-06 2004-06
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 2001-11 2004-11
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI 2004-11 2008-11
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2004-11 2008-11
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006-01 2008-01
AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006-01 2009-01
AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006-01 2009-01
AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2001-08 2005-08
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2001-08 2005-08
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 2000-04 2006-04
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 1995-03 2006-03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2000-06 2010-06
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996-04 2010-04
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 2000-06 2010-06
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI 2005-11 2010-11
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005-11  
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006-10  
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007-06  
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2000-09 2006-09
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2003-05 2006-05
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro 2002-05 2006-05
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2000-10 2004-10
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2003-05 2006-05
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2005-11 2009-11
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI 2002-09 2004-09
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI 2005-10 2010-10
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 2000-08 2010-08
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 2002-09 2004-09
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 2000-09 2006-09
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2005-11 2010-11
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2005-11 2010-11
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2006-07 2010-07
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001-12 2008-12
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002-08 2005-08
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008-03 2010-03
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009-10 2010-10
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 2000-05 2005-05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 2000-09 2005-09
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000-05 2005-05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000-09 2005-09
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000-11 2005-11
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2000-09 2005-09
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2001-05 2005-05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2000-09 2005-09
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2000-11 2005-11
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2001-05 2005-05
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 2007-09 2010-09
VW CADDY III Skrzynia (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2007-09 2010-09
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2006-06 2008-06
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000-05 2005-05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000-09 2005-09
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000-02 2005-02
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000-09 2005-09
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000-11 2005-11
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000-09 2006-09
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000-11 2006-11
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2001-06 2006-06
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2000-09 2006-09
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2000-11 2006-11
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2002-05 2005-05
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 2005-12 2011-12
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2004-12 2008-12
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 2004-08 2008-08
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007-06 2009-06
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005-10 2010-10
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI 2001-02 2010-02
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI 2003-06 2010-06
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion 2000-11 2005-11
VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI 2003-12 2005-12
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005-03 2009-03
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion 2005-03 2009-03
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 2000-11 2005-11
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 2000-11 2005-11
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 TDI 2003-12 2005-12
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 2005-08 2009-08
VW PASSAT Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2005-08 2009-08
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2000-04 2010-04
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 1995-09 2010-09
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 2000-04 2010-04
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI 2005-11 2010-11
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI 2005-11 2010-11
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005-12 2010-12


Numery OE

Producent Kod OE
AIRTEX WPK-199801
AIRTEX WPK199801
AUDI 038 109 119 L
AUDI 038 109 119 N
AUDI 038 109 119 P
AUDI 038 109 243 F
AUDI 038 109 243 M
AUDI 038 109 244 J
AUDI 038 109 244 N
AUDI 038 121 011 C
AUDI 038 121 011 CX
AUDI 038 121 011 D
AUDI 038 121 011 G
AUDI 038 121 011 H
AUDI 038 121 011 J
AUDI 038 121 011 JX
AUDI 038109119L
AUDI 038109119N
AUDI 038109119P
AUDI 038109243F
AUDI 038109243M
AUDI 038109244J
AUDI 038109244N
AUDI 038121011C
AUDI 038121011CX
AUDI 038121011D
AUDI 038121011G
AUDI 038121011H
AUDI 038121011J
AUDI 038121011JX
AUDI 03G 121 011
AUDI 03G121011
AUDI 03L 121 011 B
AUDI 03L 121 011 BX
AUDI 03L121011B
AUDI 03L121011BX
AUDI 045 109 243 F
AUDI 045109243F
BOSCH 1987946477
BOSCH 1987946477
CONTINENTAL CTAM CT1028WP2
CONTINENTAL CTAM CT1028WP4
CONTINENTAL CTAM CT1028WP5
DAYCO KTBWP2961
FORD 1100672
FORD 1131812
FORD 1221490
FORD 1221491
FORD 1250636
FORD 1310015
FORD 1457395
FORD 1673518
FORD 2M21-6K254-AA
FORD 2M21-6K297-AA
FORD 2M216K254AA
FORD 2M216K297AA
FORD 3M21 6268 AA
FORD 3M216268AA
FORD XM21 6268 AA
FORD XM21 6268 BA
FORD XM216268AA
FORD XM216268BA
GATES KP55569XS-1
GATES KP55569XS-4
GATES KP55569XS1
GATES KP55569XS4
GK K980259A
HEPU PK05500
HEPU PK05691
RUVILLE 55739704
SEAT 038 109 119 L
SEAT 038 109 119 N
SEAT 038 109 119 P
SEAT 038 109 243 M
SEAT 038 109 244 J
SEAT 038 109 244 N
SEAT 038 121 011 C
SEAT 038 121 011 CX
SEAT 038 121 011 D
SEAT 038 121 011 G
SEAT 038 121 011 H
SEAT 038 121 011 J
SEAT 038 121 011 JX
SEAT 038109119L
SEAT 038109119N
SEAT 038109119P
SEAT 038109243M
SEAT 038109244J
SEAT 038109244N
SEAT 038121011C
SEAT 038121011CX
SEAT 038121011D
SEAT 038121011G
SEAT 038121011H
SEAT 038121011J
SEAT 038121011JX
SEAT 03G 121 011
SEAT 03G121011
SEAT 03L 121 011 B
SEAT 03L 121 011 BX
SEAT 03L121011B
SEAT 03L121011BX
SEAT 045 109 243 F
SEAT 045109243F
SKF VKMC 01250-1
SKF VKMC01250-1
SKF VKMC012501
SKODA 038 109 119 L
SKODA 038 109 119 N
SKODA 038 109 119 P
SKODA 038 109 243 M
SKODA 038 109 244 J
SKODA 038 109 244 N
SKODA 038 121 011 C
SKODA 038 121 011 CX
SKODA 038 121 011 D
SKODA 038 121 011 G
SKODA 038 121 011 H
SKODA 038 121 011 J
SKODA 038 121 011 JX
SKODA 038109119L
SKODA 038109119N
SKODA 038109119P
SKODA 038109243M
SKODA 038109244J
SKODA 038109244N
SKODA 038121011C
SKODA 038121011CX
SKODA 038121011D
SKODA 038121011G
SKODA 038121011H
SKODA 038121011J
SKODA 038121011JX
SKODA 03G 121 011
SKODA 03G121011
SKODA 03L 121 011 B
SKODA 03L 121 011 BX
SKODA 03L121011B
SKODA 03L121011BX
SKODA 045 109 243 F
SKODA 045109243F
VW 038 109 119 L
VW 038 109 119 N
VW 038 109 119 P
VW 038 109 243 F
VW 038 109 243 M
VW 038 109 244 J
VW 038 109 244 N
VW 038 121 011 C
VW 038 121 011 CX
VW 038 121 011 D
VW 038 121 011 G
VW 038 121 011 H
VW 038 121 011 J
VW 038 121 011 JX
VW 038109119L
VW 038109119N
VW 038109119P
VW 038109243F
VW 038109243M
VW 038109244J
VW 038109244N
VW 038121011C
VW 038121011CX
VW 038121011D
VW 038121011G
VW 038121011H
VW 038121011J
VW 038121011JX
VW 03G 121 011
VW 03G121011
VW 03L 121 011 B
VW 03L 121 011 BX
VW 03L 121 011 G
VW 03L121011B
VW 03L121011BX
VW 03L121011G
VW 045 109 243 F
VW 045109243F
VW (FAW) 038 109 119 P
VW (FAW) 038 109 244 J
VW (FAW) 038109119P
VW (FAW) 038109244J



Zamienniki

Rozrząd pompa AUDI A3 A4 A6 FORD GALAXY SEAT ALHAMBRA ALTEA LEON TOLEDO SKODA OCTAVIA SUPERB VW BORA CADDY GOLF IV V JETTA PASSAT SHARAN TOURAN z silnikami 1,9/2,0 TDi #SKF - Timing Cam Belt and Water Pump Kit
Cena:: $118.14
kpl Zyskujesz 406 pkt [?]
Rozrząd pompa AUDI A3 A4 A6 FORD GALAXY SEAT ALHAMBRA ALTEA LEON TOLEDO SKODA OCTAVIA SUPERB VW BORA CADDY GOLF IV V JETTA PASSAT SHARAN TOURAN z silnikami 1,9/2,0 TDi  #SKF - Timing Cam Belt and Water Pump Kit


 

Producent:
SKF
Dostępność :
Realizacja 1-2 dni
  • nowość

Do pary

Brak produktów

Powiązane

Brak produktów

Opinie o produkcie (0)

Brak komentarzy

Koszyk

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Forgot your password?

Zarejestruj się
Create an account.

Kontakt

Adres:
autosklep24.pl
ul. Pabianicka 36
93-513 Łódź

 

PN-PT: 8.00-18.00
SO:     9.00-14.00

 

Telefon:
42 661 40 40
42 688 01 49
792 465 368

 

e-mail:
sklep@autosklep24.pl

 

Gadu-Gadu:
54542223

 

 

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Waluty

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
pokaż pełną wersję stronypokaż wersję responsywną
Produkt usunięty z koszyka. / Product removed from cart. Produkt został pomyślnie usunięty z koszyka. Formularz zapytania