ŁÓDŹ Pabianicka 36 sklep@autosklep24.pl for English shop@lanciaparts.eu 42 661-40-40 8:00-18:00 48 792 465-368 8:00-22:00
  • Lang:
  • Currency:

Menu

Bestsellery

  1. Śruba do pokrywy bezpieczników LANCIA KAPPA - OE OR 182280462
  2. Śruba koła Kappa ( alufelgi ) długość całk. 67mm
  3. Uszczelka świecy zapłonowej 2.5 3.0 3.2 V6 24v;ALFA 147 156 166 LANCIA KAPPA THESIS - Genuine Seal Valve Gasket Cover Spark Tunnel - OE 60610548
  4. Zaczep spinka listwy progu ALFA 166 LANCIA KAPPA
  5. Sprężyna wycisku sprzęgła ALFA ROMEO 156 LANCIA LYBRA - Clutch Release Control Spring - OE 46424866
  6. Filtr oleju 1,9/2,4 JTD;ALFA 147/156,STILO,THESIS
  7. Żarówka panelu sterowania Info Center / Check Control LANCIA KAPPA
  8. Żarówka konsoli środkowej INFO-CENTER LANCIA KAPPA
  9. Obudowa filtru powietrza ALFA ROMEO 166 V6 / 2,4 JTD LANCIA KAPPA 2,0/2,4 20v / 2,0 20v TURBO / 3,0 V6 24v / 2,4 JTD /bez filtra/ - OE 60625697 - 60606821 - 60617639 - 60815035
  10. Oryginalny filtr kabinowy węglowy ALFA ROMEO 166 LANCIA KAPPA #FIAT/LANCIA Classic Line - Genuine Aircon Pollen Cabin Filters - OE 46722335
  11. Zaczep tapicerski - spinka 9,8 x 8 mm
  12. Kierunkowskaz błotnika / boczny LANCIA AUTOBIANCHI A112 - OE 4396721
  13. Śruba do listwy reflektora LANCIA KAPPA - OE 15694001
  14. Gniazdo zaczepu listwy ALFA ROMEO 156 159 LANCIA LYBRA THESIS - OE 51735966
  15. Podkładka wtryskiwacza 1,9 / 2,4 JTD
  16. Zaczep spinka listwy zewnętrznej progu ALFA ROMEO 166 lewa
  17. Szpilka kołek tarczy hamulcowej ALFA ROMEO 166 LANCIA KAPPA THESIS - OE 82480808
  18. Zaczep tapicerski - kostka (tapicerka drzwi) LANCIA KAPPA - OE 46419336
  19. Łącznik stabilizatora przód LANCIA KAPPA #ORIGINAL BIRTH 5847 - Puntone Barra Stabilizzatrice - Anti-roll bar / Stabilizer link - front - For OE 46402694
  20. Tarcze przód ALFA ROMEO 166 KAPPA 2,0 20v 26' - 2 szt #FIAT/LANCIA - OE 46449390
  21. Śruba zderzaka LANCIA KAPPA - OE 15845404

Sprzęgło kpl ALFA ROMEO MITO 1.3 Multijet CITROEN MEMO 1.3 HDI 75 FIAT DOBLO FIORINO GRANDE PUNTO LINEA PUNTO EVO QUBO 1.3 Multijet PEUGEOT BIPPER 1.3 HDi 75

Sprzęgło, koło dwumasowe
154.51222357608
PLN
Sprzęgło kpl ALFA ROMEO MITO 1.3 Multijet CITROEN MEMO 1.3 HDI 75 FIAT DOBLO FIORINO GRANDE PUNTO LINEA PUNTO EVO QUBO 1.3 Multijet PEUGEOT BIPPER 1.3 HDi 75
  • wyprzedaż
  • nowość
in_stock
Dostępność :
Posiadamy 1 szt.
Cena:: $74.92 $154.51
Cena netto: $60.91
szt. Zyskujesz 596 pkt [?]
Marka Model Typ silnika Rok produkcji (od) Rok produkcji (do)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet 2009-09  
CITROËN NEMO Furgon (AA_) 1.3 HDi 75 2010-10  
CITROËN NEMO kombi 1.3 HDi 75 2010-10  
FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.3 D Multijet 2010-02  
FIAT DOBLO Furgon / kombi (263_) 1.3 D Multijet 2013-11  
FIAT DOBLO nadwozie wielkopojemne (MPV) (263_) 1.3 D Multijet 2010-02  
FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2010-02  
FIAT DOBLO platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2013-11  
FIAT FIORINO Furgon / kombi (225_) 1.3 D Multijet 2007-11  
FIAT FIORINO Furgon / kombi (225_) 1.3 D Multijet 2009-07  
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2005-10  
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2005-10  
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2008-07  
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2009-06  
FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet 2007-06  
FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2012-03  
FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2012-03  
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2008-07 2012-07
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2009-10  
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2009-10 2012-10
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 2009-10 2012-10
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet (199BXC1A) 2010-09  
FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXT1A, 199.AXC1A) 2009-03 2012-03
FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXU1A) 2009-03 2012-03
FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199CXD1B, 199CXD1A) 2009-03 2012-03
FIAT PUNTO Van (199_) 1.3 D Multijet 2008-04  
FIAT PUNTO Van (199_) 1.3 D Multijet 2009-03  
FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet 2008-02  
FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet 2010-07  
FIAT STRADA pick-up (278_) 1.3 D Multijet (278AYR1A) 2010-10  
PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.3 HDi 75 2010-10  
PEUGEOT BIPPER Tepee 1.3 HDi 75 2010-10  
Producent Kod OE
ALFA ROMEO 71753318
CITROËN 16 325 972 80
CITROËN 1632597280
CITROËN 2053-06
CITROËN 205306
FIAT 55234126
FIAT 71741308
FIAT 71746479
FIAT 71749874
FIAT 71753318
FIAT 71773778
MAPA 004215600
MAPA 4215600
NATIONAL CK9870
PEUGEOT 16 325 972 80
PEUGEOT 1632597280
PEUGEOT 2053-06
PEUGEOT 205306
SACHS 3000 951 349
SACHS 3000 951 508
SACHS 3000951349
SACHS 3000951508
WESTLAKE WFT031

Zamienniki

Brak produktów

Do pary

Brak produktów

Powiązane

Brak produktów

Opinie o produkcie (0)

Brak komentarzy

Koszyk

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Forgot your password?

Zarejestruj się
Create an account.

Kontakt

Adres:
autosklep24.pl
ul. Pabianicka 36
93-513 Łódź

 

PN-PT: 8.00-18.00
SO:     9.00-14.00

 

Telefon:
42 661 40 40
42 688 01 49
792 465 368

 

e-mail:
sklep@autosklep24.pl

 

Gadu-Gadu:
54542223

 

 

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Waluty

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
pokaż pełną wersję stronypokaż wersję responsywną
Produkt usunięty z koszyka. / Product removed from cart. Produkt został pomyślnie usunięty z koszyka. Formularz zapytania
Sklep internetowy Shoper.pl