ŁÓDŹ Pabianicka 36 sklep@autosklep24.pl for English shop@lanciaparts.eu 42 661-40-40 8:00-18:00 48 792 465-368 8:00-22:00
  • Lang:
  • Currency:

Menu

Sprzęgło + łożysko hydrauliczne FORD FOCUS 1,4/1,6/1,8 16V - Clutch Kit

Sprzęgło, koło dwumasowe
151.1630942746
PLN
Sprzęgło + łożysko hydrauliczne FORD FOCUS 1,4/1,6/1,8 16V - Clutch Kit
  • nowość
instore_only
Dostępność :
Realizacja 1-2 dni
Cena:: $151.16
Cena netto: $122.90
kpl Zyskujesz 579 pkt [?]

ZASTOSOWANIE

Marka Model Typ silnika Rok produkcji (od) Rok produkcji (do)
FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LR) 1.8 i 2002-09 2005-09
FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LR) 1.8 i 2002-09 2005-09
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V 1998-10 2004-10
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V 1998-10 2004-10
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V 1998-10 2004-10
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 2002-09 2004-09
FORD FOCUS Furgon / kombi (DNW) 1.8 1999-04 2005-04
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.4 16V 1999-02 2004-02
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.6 16V 1999-02 2004-02
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 16V 1999-02 2004-02
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.4 16V 1999-02 2004-02
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.6 16V 1999-02 2004-02
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 2002-01 2004-01
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 16V 1999-02 2004-02
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 BiFuel 2003-02 2005-02

 

ZAMIENNIKI

Producent Kod OE
FORD 1061862
FORD 1061863
FORD 1075776
FORD 1077989
FORD 1077990
FORD 1077991
FORD 1077992
FORD 1122236
FORD 1130218
FORD 1252272
FORD 1689223
FORD 1715642
FORD 1838043
FORD 3S41-7540B-1A
FORD 3S41-7550B-1A
FORD 3S417540B1A
FORD 3S417550B1A
FORD AN21-7A564-AA
FORD AN21-7A564-AB
FORD AN21-7A564-AC
FORD AN217A564AA
FORD AN217A564AB
FORD AN217A564AC
FORD PX S4 17540 B1B
FORD PX S4 17540 B1C
FORD PX S4 17540 B1D
FORD PX S4 17540 B2B
FORD PX S4 17540 B2C
FORD PXS417540B1B
FORD PXS417540B1C
FORD PXS417540B1D
FORD PXS417540B2B
FORD PXS417540B2C
FORD RM3S417540B1A
FORD RPXS4J7540B1C
FORD XS41 7563 BB
FORD XS41 7563 BC
FORD XS41-7540S-1C
FORD XS41-7540S-2C
FORD XS41-7550C-1B
FORD XS41-7550C-1C
FORD XS41-7550C-2B
FORD XS41-7A564-EA
FORD XS417540S1C
FORD XS417540S2C
FORD XS417550C1B
FORD XS417550C1C
FORD XS417550C2B
FORD XS417563BB
FORD XS417563BC
FORD XS417A564EA
TRIPLE FIVE 8660000876
TRIPLE FIVE RM010441A0
VALEO 834009

Zamienniki

Brak produktów

Do pary

Brak produktów

Powiązane

Brak produktów

Opinie o produkcie (0)

Brak komentarzy

Koszyk

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Forgot your password?

Zarejestruj się
Create an account.

Kontakt

Adres:
autosklep24.pl
ul. Pabianicka 36
93-513 Łódź

 

PN-PT: 8.00-18.00
SO:     9.00-14.00

 

Telefon:
42 661 40 40
42 688 01 49
792 465 368

 

e-mail:
sklep@autosklep24.pl

 

Gadu-Gadu:
54542223

 

 

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Waluty

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
pokaż pełną wersję stronypokaż wersję responsywną
Produkt usunięty z koszyka. / Product removed from cart. Produkt został pomyślnie usunięty z koszyka. Formularz zapytania
Sklep internetowy Shoper.pl