ŁÓDŹ Rokicińska 318/320 sklep@autosklep24.pl for English sklep@autosklep24.pl 48 792 465-368 8:00-22:00
  • Lang:
  • Currency:

Rozrząd pompa AUDI A2 A3 FORD GALAXY SEAT CORDOBA IBIZA LEON TOLEDO SKODA FABIA OCTAVIA ROOMSTER SUPERB VW CADDY FOX GOLF JETTA PASSAT POLO SHARAN TOURAN TRANSPORTETER z silnikami 1,4/1,9 TDi / 2,0 SDI #INA - Timing Cam Belt and Water Pump Kit

Napęd rozrządu
110.69915254237
PLN
Rozrząd pompa AUDI A2 A3 FORD GALAXY SEAT CORDOBA IBIZA LEON TOLEDO SKODA FABIA OCTAVIA ROOMSTER SUPERB VW CADDY FOX GOLF JETTA PASSAT POLO SHARAN TOURAN TRANSPORTETER z silnikami 1,4/1,9 TDi / 2,0 SDI #INA - Timing Cam Belt and Water Pump Kit
instore_only
Dostępność - Availability:
Realizacja 1-2 dni / In stock in 1-2 days
Cena - Price:: $110.70
Cena netto: $90.00
kpl Zyskujesz 418 pkt [?]

Zastosowanie:

 

Marka Model Typ silnika Od Do
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2000-02 2005-02
AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2003-11 2005-11
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003-05 2010-05
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008-04 2009-04
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004-09 2010-09
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 2003-02 2006-02
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 2005-05 2006-05
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2002-11 2008-11
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004-04  
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009-08  
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006-10  
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009-08  
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2002-10 2005-10
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005-05 2009-05
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005-06 2009-06
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002-09 2009-09
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002-10 2009-10
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2002-05 2005-05
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005-05 2009-05
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005-06 2009-06
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002-02 2009-02
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002-02 2009-02
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2008-07 2010-07
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008-03 2010-03
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008-07 2010-07
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008-06 2010-06
SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008-07 2010-07
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005-07 2010-07
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2007-06 2010-06
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2003-05 2006-05
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2005-08 2006-08
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004-10 2009-10
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2003-04 2008-04
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005-10 2008-10
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005-10 2008-10
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI 2000-01 2008-01
SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS 2003-06 2008-06
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2003-04 2007-04
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005-10 2007-10
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005-10 2007-10
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI 2000-04 2007-04
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 2005-10 2007-10
SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2003-04 2007-04
SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005-10 2007-10
SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005-10 2007-10
SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.9 TDI 2000-01 2007-01
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007-01 2010-01
SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007-02 2010-02
SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI 2007-04 2010-04
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007-10 2010-10
SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007-10 2010-10
SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI 2007-10 2010-10
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI 2004-06 2010-06
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 2004-09 2010-09
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 2004-11 2010-11
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006-07 2010-07
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006-09 2010-09
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006-03 2006-03
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006-09 2010-09
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007-03 2010-03
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007-03 2010-03
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI 2008-03 2010-03
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI 2009-10 2010-10
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 2004-04 2010-04
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 2005-09 2010-09
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion 2008-05 2010-05
VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI 2004-03 2010-03
VW CADDY III Skrzynia (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2004-04 2010-04
VW CADDY III Skrzynia (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2005-09 2010-09
VW CADDY III Skrzynia (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion 2008-11 2010-11
VW CADDY III Skrzynia (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 2004-03 2010-03
VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI 2005-04 2009-04
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI 2005-05 2008-05
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI 2005-01 2009-01
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2003-10 2008-10
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2004-05 2008-05
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 2004-08 2008-08
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 2004-01 2008-01
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 2007-06 2009-06
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion 2008-01 2009-01
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI 2005-08 2010-08
VW LUPO (6X1, 6E1) 1.4 TDI 1999-01 2005-01
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2006-01 2009-01
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2006-06 2009-06
VW PASSAT (3C2) 1.9 TDI 2005-03 2010-03
VW PASSAT Variant (3C5) 1.9 TDI 2005-08 2010-08
VW POLO (6N2) 1.4 TDi 2000-01 2000-01
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2001-10 2005-10
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005-04 2009-04
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005-04 2009-04
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2001-10 2009-10
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2003-11 2009-11
VW POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI 2003-07  
VW POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 TDi 2002-09  
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2002-11 2010-11
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2005-06 2010-06
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003-02 2004-02
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003-08 2010-08
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2004-11 2010-11
VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2006-01 2009-01
VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2006-06 2009-06
VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2006-01 2009-01
VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2006-06 2009-06
VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2003-04 2009-04
VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2006-01 2009-01
VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2006-06 2009-06


Numery OE

 

Producent Kod OE
AUDI 038 109 119 L
AUDI 038 109 119 N
AUDI 038 109 119 P
AUDI 038 109 243 F
AUDI 038 109 243 M
AUDI 038 109 244 J
AUDI 038 109 244 N
AUDI 038109119L
AUDI 038109119N
AUDI 038109119P
AUDI 038109243F
AUDI 038109243M
AUDI 038109244J
AUDI 038109244N
AUDI 045 109 243 F
AUDI 045 121 011 F
AUDI 045 121 011 H
AUDI 045109243F
AUDI 045121011F
AUDI 045121011H
BOSCH 1987948526
BOSCH 1987948526
CONTINENTAL TB333LK1
CONTINENTAL CTAM CT1028WP3
DAYCO KTBWP2964
FORD 1100672
FORD 1131812
FORD 1221490
FORD 1221491
FORD 1250636
FORD 1250685
FORD 1459215
FORD 2M21-6K254-AA
FORD 2M21-6K297-AA
FORD 2M216K254AA
FORD 2M216K297AA
FORD 3M21 6268 AA
FORD 3M216268AA
FORD XM21 6268 AA
FORD XM21 6268 BA
FORD XM216268AA
FORD XM216268BA
GATES KP55569XS-2
GATES KP55569XS2
GK K980256A
HUTCHINSON KH 194WP57
HUTCHINSON KH194WP57
KWP KW879-1
KWP KW8791
METELLI 30-0879-1
METELLI 3008791
RUVILLE 55739705
SALERI K1PA1354A
SEAT 038 109 119 L
SEAT 038 109 119 N
SEAT 038 109 119 P
SEAT 038 109 243 M
SEAT 038 109 244 J
SEAT 038 109 244 N
SEAT 038109119L
SEAT 038109119N
SEAT 038109119P
SEAT 038109243M
SEAT 038109244J
SEAT 038109244N
SEAT 045 109 243 F
SEAT 045 121 011 F
SEAT 045 121 011 H
SEAT 045109243F
SEAT 045121011F
SEAT 045121011H
SKODA 038 109 119 L
SKODA 038 109 119 N
SKODA 038 109 119 P
SKODA 038 109 243 M
SKODA 038 109 244 J
SKODA 038 109 244 N
SKODA 038109119L
SKODA 038109119N
SKODA 038109119P
SKODA 038109243M
SKODA 038109244J
SKODA 038109244N
SKODA 045 109 243 F
SKODA 045 121 011 F
SKODA 045 121 011 H
SKODA 045109243F
SKODA 045121011F
SKODA 045121011H
VW 038 109 119 L
VW 038 109 119 N
VW 038 109 119 P
VW 038 109 243 F
VW 038 109 243 M
VW 038 109 244 J
VW 038 109 244 N
VW 038109119L
VW 038109119N
VW 038109119P
VW 038109243F
VW 038109243M
VW 038109244J
VW 038109244N
VW 045 109 243 F
VW 045 121 011 F
VW 045 121 011 FX
VW 045 121 011 H
VW 045 121 011 HX
VW 045109243F
VW 045121011F
VW 045121011FX
VW 045121011H
VW 045121011HX
VW (FAW) 038 109 119 P
VW (FAW) 038 109 244 J
VW (FAW) 038109119P
VW (FAW) 038109244J



Zamienniki

Rozrząd pompa AUDI A2 A3 FORD GALAXY SEAT CORDOBA IBIZA LEON TOLEDO SKODA FABIA OCTAVIA ROOMSTER SUPERB VW CADDY FOX GOLF JETTA PASSAT POLO SHARAN TOURAN TRANSPORTETER z silnikami 1,4/1,9 TDi / 2,0 SDI #SKF - Timing Cam Belt and Water Pump Kit
Cena - Price:: $93.75
kpl Zyskujesz 354 pkt [?]
Rozrząd pompa AUDI A2 A3 FORD GALAXY SEAT CORDOBA IBIZA LEON TOLEDO SKODA FABIA OCTAVIA ROOMSTER SUPERB VW CADDY FOX GOLF JETTA PASSAT POLO SHARAN TOURAN TRANSPORTETER z silnikami 1,4/1,9 TDi / 2,0 SDI  #SKF - Timing Cam Belt and Water Pump Kit


 

Producent - Manufacturer:
SKF
Dostępność - Availability:
Realizacja 1-2 dni / In stock in 1-2 days

Do pary

Brak produktów

Powiązane

Brak produktów

Opinie o produkcie (0)

Brak komentarzy

Koszyk

Kod koszyka

Wpisz kod koszyka, aby go wyświetlić.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Forgot your password?

Zarejestruj się
Create an account.

Kontakt

Adres:
autosklep24.pl
ul. Rokicińska 318/320
92-620 ŁÓDŹ

 

PN-PT: 9.00-18.00
SO:     9.00-14.00

 

Telefon: 
792 465 368

 

e-mail:
sklep@autosklep24.pl

 

Gadu-Gadu:
54542223

 

 

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
pokaż pełną wersję stronypokaż wersję responsywną
Produkt usunięty z koszyka. / Product removed from cart. Produkt został pomyślnie usunięty z koszyka. Formularz zapytania
Sklep internetowy Shoper.pl